Články o bydlení
Další info
Doporučujeme
Vítejte na našich stránkách o bydlení

JN Interier

JN Interiér
6.4.2013
Společnost JN Interier, s.r.o. je jedním z předních poskytovatelů služeb v oblasti moderního bydlení. Díky využití moderních obráběcích strojů a technologií při výrobě je garantována vysoká kvalita výrobků. Používané materiály splňují všechny nároky na dlouho životnost a bezzávadnost. JN Interier se specializuje především na výrobu kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru.

Kuchyně na míru – srdce domova

Nechte si postavit kuchyň Vašich snů! Srdcem každého domova je kuchyň, z které cítíte vůni domácího jídla a lásky. JN Interier nabízí kuchyně vlastní výroby, kde si můžete vybrat z velkého množství materiálů a barev. Náročnější zákazníci si mohou objednat kuchyň propracovanou do nejmenších detailů. Pro méně náročné klienty jsou pak k dispozici sériové sestavy za velmi příznivé ceny. Navíc zdarma obdržíte 3D návrh společně s cenovým rozpočtem. Součástí každého projektu kuchyně je pak zaměření daného prostoru pro finální zpracování projektu a samozřejmostí je odborná montáž včetně zapojení a uvedení do provozu všech spotřebičů.

Vestavěné skříně na míru přesně podle Vašich představ!

Využijte Váš prostor v domě co nejefektivněji a zvolte vestavěné skříně na míru! Variabilní systém pro vestavěné skříně se skládá ze dvou hlavních částí. Jednou z nich jsou svislé posuvné, nebo otevírací dveře a druhou část tvoří policový systém na míru. S posuvnými dveřmi získáte takřka na každém místě prostor s velkým potenciálem úložných ploch. Vestavěné skříně na míru a stěnové systémy jsou flexibilní, praktické a kvalitní. Pokud chcete realizovat svou představu o propracovaném využití a uspořádáním svého životního prostoru, pak pro vás řešení na míru představuje dlouhodobější investici, která nemusí být drahá. Přesvědčte se o tom sami a objednejte si zpracování grafického návrhu, konzultaci a cenovou kalkulaci zcela zdarma!

Čtěte dále:
Tvorba www stránek - Kvalitní stránky, které jsou vidět - SEO optimalizace
Partneři:
TOPlist