Články o bydlení
Další info
Doporučujeme
Vítejte na našich stránkách o bydlení

Montáž terasy z WPC z terasových prken 4m

Terasa z WPC terasových prken 4m
07.09.2020
Toužíte po krásném nábytku, který rozjasní interiér vašeho bytu? Nebo toužíte po nádherném, leč funkčním nábytku na terasu? Představujeme vám designový, a přitom účelný, nábytek, kterým si zpříjemníte své bydlení.

Nábytek a terasa z WPC materiálu vás uhrane. Co jsou WPC prkna? Jedná se o dřevěná prkna s příměsí plastu. Většinou jde o kombinaci 65% dřeva a 35% HDPE (plastová složka). Když nakoukneme do historie, HDPE byl přitom revoluční vynález. V roce 1963 za něj dokonce dostal Ziegler Nobelovu cenu za chemii. Jedná se o teplotně odolný materiál, který zvládne teploty v rozmezí od -50 °C až  do 110 °C. Navíc je chemicky odolný, bez zápachu, netoxický a recyklovatelný. Často je díky svým vlastnostem používán pro výrobu nábytku na zahradu a k bazénu.

Terasová prkna, 4m a menších rozměrů, tak lze díky svým nevídaným parametrům použít také pro obklady budov, vířivek či altánů. Používají se také na schody, víceúrovňové terasy, stěny, zástěny či ploty. Výborně z nich vypadají také lavice na sezení a další venkovní nábytek. Terasová prkna jsou odolná vůči hnilobě, UV záření, mrazu, dešti i sněhu. Důvěryhodní prodejci nabízejí záruku i 25 let. Nábytek z WPC navíc vyžaduje minimální údržbu, narozdíl do klasického dřeva ho není nutné dvakrát ročně natírat a ošetřovat.

Zajímá vás udržitelný životní styl? Pak zvažte interiérový i exteriérový nábytek z terasových prken BambooGard. Unikátní bambusová WPC prkna, jediná na trhu, mají unikátní systém kotvení a současně se jedná o jediná oboustranná prkna umožňující vysokou variabilitu.

Vybírejte pouze prkna vysoké kvality od firem s bohatými zkušenostmi a spokojenými zákazníky. Koukejte také na certifikace a dlouhodobé testování kvality, ať neprohloupíte.

Třešničkou na dortu už je pouze fakt, že montáž terasových prken navíc zvládnete i svépomocí.

Čtěte dále:
Tvorba www stránek - Kvalitní stránky, které jsou vidět - SEO optimalizace
Partneři:
TOPlist