Články o bydlení
Další info
Doporučujeme
Vítejte na našich stránkách o bydlení

Bydlení snů - prodej bytů Hořovice, Příbram a Rokycany

Prodej bytu Hořovice
19.5.2021
Hledáte zcela nový domov, který bude zařízený dle vašich přání a požadavků? Chcete žít v moderním kvalitním bytě, na výjimečném místě?

Čím dál více, s rostoucími cenami nájmu, zvažují i mladí koupi a prodej bytu. Hořovice jsou městem, kde vzniká unikátní developerský projekt, který nabízí byty na prodej velikosti garsonky, 1+kk, 2+kk, 3+kk či 4+kk. Z mnoha důvodů se jedná o bydlení snů, které je vkusné, kvalitní, pohodlné a praktické.

Dokonalá jsou například nadčasová prémiová velká francouzská okna přímo od podlahy, která propouští do interiéru dostatečné množství světla, skvěle těsní a umožňují výhled do spodní části exteriéru.

Všechny byty mají navíc v ceně také balkon nebo terasu včetně dlažby volně položené na terčích či předzahrádku. Kousek od Hořovic jsou Brdské lesy a mnohé také potěší, že v ceně bytů jsou též  sklepy, do kterých si mohou majitelé uložit kola a další potřebné, byť rozměrné, věci.

Výhodou je také strategické místo pro prodej bytu. Příbram, Králův Dvůr či Beroun jsou doslova pár minut či desítek minut cesty od Hořovic. V těchto městech je velmi těžké najít novostavbu, která klade velký důraz na kvalitu. Byty v Hořovicích mají stěny z cihel, díky kterým lze docílit lepší zvukové izolace, na developerském projektu je navíc příprava na klimatizaci a venkovní žaluzie.

Není se tak čemu divit, že se v této lokalitě zajímá mnoho dalších lidí o prodej bytů. Rokycany, Praha, Plzeň i další výše zmíněná města jsou co by kamenem dohodil.

A vzhledem k tomu, že projekt Bydlení Hořovice vzniká nově, můžete si zařídit bydlení ve svém dle vašich přání a požadavků. Pokud si chcete splnit veškeré vaše sny, je možné využít služeb truhláře, který s vámi vše zkonzultuje a pomůže vám navrhnout a dodat autorsky originální nábytek. Bydlete tak, jak jste vždy chtěli!

Čtěte dále:
Tvorba www stránek - Kvalitní stránky, které jsou vidět - SEO optimalizace
Partneři:
TOPlist