Články o bydlení
Další info
Doporučujeme
Vítejte na našich stránkách o bydlení

Výměna skel ve starých oknech a v památkové zóně

22.1.2020

Řekněte konec vysokým účtům za elektřinu

Trápí vás špatné tepelné a zvukové vlastnosti vašich oken? Ne zcela perfektní odizolování místnosti vede k nepříjemnému chladu prostupujícímu zvenčí, nebo k přehřívání místnosti v létě. Rostoucí ceny energií mají za následek vyšší výdaje na elektřinu či plyn.

Díky slabé izolaci oken se vám mohou skla rosit (mlžit), což může mít fatální vliv na zdraví. Srážení vlhkosti vede ke vzniku plísní, které mohou způsobit mnoho nemocí či alergií. To je tedy jen několik hlavních důvodů, proč zvážit přesklení.

V památkové zóně nepřipadá renovace v úvahu. Řešení ale existuje!

Výměna oken v památkové zóně je provázena mnohými potížemi. Problémy se špatnou izolací oken lze vyřešit jednoduchou výměnou skel. Tu lze provést i v památkově chráněných oblastech. Realizace je následně stejně jednoduchá, jako například výměna skel ve starých oknech nebo výměna skel ve zdvojených oknech.

Výměna skel ve starých oknech a v památkové zóně

Co to znamená? Společnosti s roky zkušeností ví, jak přesklít střešní, plastová, špaletová, stará, dřevěná či hliníková okna včetně eurooken. A to vše kvalitně, bez jakéhokoliv bourání a nutnosti výměny celých oken. Výměna skel je logicky také levnějším způsobem, jak zlepšit tepelné a zvukové vlastnosti oken a ušetřit tisíce korun ročně za vytápění.

Dejte si pozor na výběr společnosti

Než se pro výměnu skel rozhodnete, vyberte si společnost s bohatými zkušenostmi a spokojenými zákazníky. U solidních firem je běžné, že navíc poskytují nezávaznou a bezplatnou návštěvu technika, který posoudí okna a přijde s řešením vytvořeným na míru vašim finančním možnostem a jiným potřebám.

Také je běžné, že důvěryhodná společnost pro vás vytváří nezávaznou kalkulaci a vše s vámi diskutuje. Jen tak je možné dosáhnout návratné investice a vaší spokojenosti.

Čtěte dále:
Tvorba www stránek - Kvalitní stránky, které jsou vidět - SEO optimalizace
Partneři:
TOPlist