Články o bydlení
Další info
Doporučujeme
Vítejte na našich stránkách o bydlení

Pracovní desky

Nosným materiálem je surová DTD deska P2, povrchově upravená odolným HPL laminátem tl. 0,6mm a postformovaným (ohnutým) přes hranu desky. K těmto kuchyňským deskám u nás naleznete v odpovídajících dekorech i obladové panely (Egger) či zástěny (Kronospan).

Tloušťky

Pracovní kuchyňské desky prodáváme v základních tloušťkách 28 mm a 38 mm a dále pak pracovní desky Eurolight (lehčené konstrukční desky) v tl. 60 mm.

Dekory

V naší nabídce pracovních desek naleznete pracovní desky od několika výrobců, takže všichni odběratelé mají velké možnosti výběru z mnoha dekorů s různými povrchovými strukturami v matném či lesklém povrchu.

ZOOM® EUROLIGHT® Pracovní desky Egger

Aktuální designové trendy zdůrazňují hodnotu nábytku tloušťkou použitého materiálu. EUROLIGHT® splňuje tento požadavek a zároveň se vyznačuje sníženou materiálovou naročností a s nízkou váhou pracovní desky. Je obzvláště úsporný na spotřebu materiálu a bez námahy vytvoří požadované spojení moderních tvůrčích ideí s atraktivními dekory a povrchy. Nad to navíc EUROLIGHT® nabízí nezbytný potenciál úspor při výrobě, ergonomii a dopravě.

Rozšířením stávajícího sortimentu EUROLIGHT® o nové EUROLIGHT® Pracovní desky zdůrazňuje firma EGGER svoji kompetencí coby dodavatel kompletního sortimentu. Mimořádně rozsáhlá paleta dekorů a materiálů jde svým rozsahem možností využití od nábytku až k pracovní ploše. Se stabilní 8 mm EUROSPAN® dřevotřískovou krycí vrstvou, dvěma podélnými uzávěrami a lehkou, v sendviči vysoce stabilní střední vrstvou z 6-tihrané kartonové voštiny, si Vás EUROLIGHT® pracovní desky získají formou a funkčností. Obsáhlý program příslušenství pro spojování a hranování zaokrouhluje rozšířenou nabídku.

atlantis barva_antracit barva_bezova barva_bila_front barva_bila_korpus barva_cervena barva_modra barva_modra_atol barva_modra_capri barva_oranzova barva_oranzova_svetla barva_platina barva_seda barva_seda1 barva_seda2 barva_seda3 barva_slonova_kost barva_svetle_seda barva_vanilka barva_zelena barva_zelena_pastelova barva_zluta barva_zluta_pastelova bila_perla casablanca_bila granit_antracit kamen_casablanca_bila kamen_cerna_vlna kamen_elyse kamen_granit kamen_granit_cerveny kamen_Limoges kamen_mesicni_kamen kamen_mesicni_kamen_safir kamen_modry_abyss kamen_mozaika kamen_mramor kamen_mramor_Aljaska kamen_mramor_cerveny kamen_mramor_losos kamen_mramor_real kamen_mramor_sedy kamen_mramor_zeleny kamen_onyx kamen_onyx_modry kamen_onyx_svetle_modry kamen_ravenna kamen_rosa_porino_modra kamen_Turmalin_hnedy kamen_virginia kamen_zrnita_sed malaga_zelena mramor_cerny mramor_modry mramor_onyx petra_seda petra_tmave_seda ravenna_azuro ravenna_pistacie ravenna_seda salome
Čtěte dále:
Tvorba www stránek - Kvalitní stránky, které jsou vidět - SEO optimalizace
Partneři:
TOPlist