Články o bydlení
Další info
Doporučujeme
Vítejte na našich stránkách o bydlení

Vlastní bydlení v Praze s přidanou hodnotou

30.12.2019
Zejména mladí lidé se čím dál více rozhodují spojit své životní cesty s bydlením ve velkých městech, které z hlediska kulturního vyžití a množství pracovních příležitostí zaručeně vedou nad malebnými vesničkami. Na druhou stranu však s sebou ve většině případů přinášejí také úskalí v podobě neustálého ruchu, jehož se chcete při plánování rodiny spíše zbavit.

Pokud ovšem hodláte žít v poklidné lokalitě, ale zároveň nechcete slevit ze svých dřívějších nároků, je pro vás bydlení v Praze naprosto ideální volbou. Dochází tam totiž k realizaci řady projektů, které by vaší pozornosti rozhodně neměly uniknout. Jedním z nich jsou i Byty na Vackově, jež si v následujících řádcích představíme blíže.

Bydlení na Vackově je ideálním spojením města a přírody

Vackov je poklidnou částí Horního Žižkova, který v posledních letech prochází rozsáhlou revitalizací. Na jejím konci ční vidina rezidentní a obchodní čtvrti, která poskytne útočiště rodinám i jednotlivcům. Konkrétně rezidence na Vackově je tvořena pěti bytovými komplexy, které se nacházejí v blízkosti jedinečného parku Židovská pec. Ten je jako stvořený pro nikým nerušené procházky s dětmi nebo odreagování v lůně přírody, pokud začnete mít městského života až nad hlavu.

Okolí samozřejmě počítá s veškerou občanskou vybaveností, jíž tvoří:

  • školy a školky, sportovní střediska
  • obchodní domy, restaurační zařízení
  • pošta, zastávky MHD
  • ordinace lékařů, památky a mnohé další

O Byty na Vackově je enormní zájem, volné jednotky rychle mizí

Jelikož je Horní Žižkov velice populární lokalitou, není divu, že ideální bydlení v jeho útrobách hledá poměrně velké množství lidí. Volné byty v Praze 3 mizí rychlostí blesku a pokud vás výčet jejich benefitů zaujal, neměli byste váhat ani vteřinu. Jestli totiž necháte jednání na poslední chvíli, zřejmě „spláčete nad výdělkem“.

Čtěte dále:
Tvorba www stránek - Kvalitní stránky, které jsou vidět - SEO optimalizace
Partneři:
TOPlist