Články o bydlení
Další info
Doporučujeme
Vítejte na našich stránkách o bydlení

Nově otevřena kavárna Praha na masové fondue a raclette

Kavárna Praha zaměřená na masové fondue a raclette
3.6.2015
Styl našeho interiéru může být skutečně různý. Někdo hledá styl venkovský, jiný anglický, další zase francouzský, nebo i moderní. Důležité samozřejmě čerpat zajímavou inspiraci. A to nejenom v časopisech nebo na internetu, ale i na mnoha místech okolo nás. Mohou to být historické budovy, jiné byty, ale mohou to být třeba restaurace. Ty nemusí být nutně ukázkou ultra-moderního stylu. Mohou totiž nabídnout i zajímavou inspiraci, pokud hodláme vytvořit příjemné prostředí plné zajímavých dekorací na policích, stěnách, ale i na zemi. A jedním takovým místem, které může přinést zajímavou inspiraci, je i oblíbená kavárna Praha, konkrétně potom restaurace Raclettka. Vyhledávané místo nejenom těch, kteří chtějí trávit svůj čas v příjemném prostředí, ale i těch, kteří chtějí svůj čas trávit s vynikajícím jídlem.

Stavte se na kávu či sklenici vína

Že vás styl interiéru dané restaurace zaručeně okouzlí, to zjistíte ve chvíli, kdy do ní vstoupíte. Nachází se ve sklepních prostorách pod úrovní chodníku, a tak se můžete těšit hlavně na zajímavě klenuté stropy, ale i na netradičně řešené podlahy, kdy vše doplňují stylové kombinace nábytku a doplňků. Toto místo zkrátka svádí k tomu, abyste se zde zdrželi. A to třeba na skleničku vynikajícího českého vína, u kterého vám obsluha poradí s výběrem. Personál ale doporučí také vyhlášené speciality, kam patří masové fondue. Stejně tak ale můžete ochutnat i vynikající italskou kávu Filicori Zecchini, na které si restaurace Raclettka skutečně zakládá.

Okouzlete své chuťové smysly dokonalým jídlem

Své smysly ale můžete uchvátit také tím, že zvolíte některou z místních specialit. To hlavní, co nesmíte vynechat, je určitě prvotřídní sýr Raclette v mnoha úpravách. Ten ale není to jediné, co lze ochutnat. Jsou to také obložená prkénka, domácí recepty, nebo další vyhlášené pokrmy. To jasně potvrzuje, že koncept restaurace směřuje k tomu, aby nabídl unikátní stolování formou zábavy. A to vše v příjemném prostředí, kde se možná budete cítit lépe, než doma. Nevěříte? Potom zamiřte na Prahu 2 – Vinohrady na adresu Lublaňská 30.

Čtěte dále:
Tvorba www stránek - Kvalitní stránky, které jsou vidět - SEO optimalizace
Partneři:
TOPlist