Články o bydlení
Další info
Doporučujeme
Vítejte na našich stránkách o bydlení

Proč si pořídit do domácnosti nábytek z masivu?

Nábytek z masivu
13.2.2013
Není jednoduché se dnes zorientovat v široké nabídce obchodních domů a e-shopů s nábytkem. Vybrat to správné, co by splňovalo požadavky na design, cenu a kvalitu se snažíme řešit za Vás. Naštěstí už kompromisy dělat nemusíte. Nábytek z masivu plní všechny Vaše představy. Nábytek našeho německého výrobce je naprosto ekologický a díky moderním technologiím ve výrobě již není zásadně ruční záležitostí. Tím se stává cenově dostupnější pro všechny zákazníky. Dále je důraz kladen na kvalitu a provedení. Dřevo chyby neodpouští. Práci s ním zvládají jenom odborníci s dlouholetou praxí. Důkazem jsou velmi zdařilé realizace nejen obývacích stěn, postelí, skříní, ale i předsíňového nábytku, komod a podobně. Současným trendem nejenom v Německu, ale i na celém světě je výroba nábytku z masivního jádrového buku, jasanu nebo divokého sukatého dubu. Nábytek se vyznačuje svojí přirozeností, krásou a zdravotní nezávadností.

I když se Vám může investice do dřevěného nábytku zdát poměrně vysoká, nezapomínejte na skutečnost, že je možné u tohoto nábytku snadno opravit jakékoliv drobné mechanické poškození. Jednoduchým přebroušením a převoskováním budete mít nábytek opět jako nový. Tím se Vám prodlouží životnost a celkově Vás nábytek vyjde cenově stejně, ne-li levněji než pořízení běžného nábytku. Nábytek ze dřeva je vhodný do každého interiéru v místnosti. Jeho pořízením si přinesete do bytu světlo a radost.

Nábytek z masivu
Všichni budou obdivovat kus přírodního materiálu ve vašem pokoji a také dřevo dodává větší pocit domova a tepla. Nejedná se jenom o fráze. Máte-li již nějaký nábytek ze dřeva doma, dáte nám za pravdu. Nábytek z masivu je prostě pořád IN. Určitě neprohloupíte, pokud si své obydlí budete postupně vybavovat nábytkem z masivu. Zjistíte, že kvalitou je nábytek ze dřeva na vyšší úrovni. Budete mít dobrý pocit z přírodního materiálu. Dřevěný nábytek u nás pořídíte ve 3 provedeních od jádrového buku masiv, jasanu masiv až po luxusní divoký (sukatý) dub masiv, který je nejoblíbenější a tím i nejvíce prodávaný. Povrchová úprava nábytku ze dřeva je provedena nejlepší a světově osvědčenou technologií – voskováním. Veškerý u nás zakoupený nábytek je takto ošetřen.

TIP: Z masivu se dají udělat i do ložnice sestavy různých kombinácí.

Nábytek z masivu
Nábytek se jednoduše voskem napustí a ten si poté zachovává stále svou přírodní barvu, přitom je voskem chráněn. Nespornou výhodou nábytku z masivu je možnost opravy. Jakýkoli drobný škrábanec či jiné mechanické poškození lze jednoduše napravit. Nábytek z masivu je vyhledávaný pro krásnou kresbu dřeva, svou přírodní vůni, která dokáže provonět celý dům. Je prokázáno, že nábytek z masivu pocit domova ještě znásobí. Další jeho výhodou je jeho praktičnost a snadná údržba. Nebojte se dopřát si kvalitní nábytek, který je vyrobený z masivu. Ať už pořizujete komodu, předsíň nebo obývací stěnu, dřevo je přírodní materiál, který nelze ničím nahradit.

TIP: Když z masivu, tak kompletně a pořídit si i PC stoly rohové či klasické

Jak a kde odpovídající nábytek koupit? Koukejte vždy po tradici, referencích a přístupu prodejce. U nábytku prodávaném naší společnosti NABYTEK-PRODEJ s.r.o. máte vždy jistotu, že se Vám budeme plně věnovat i po skončení záruční doby. Rádi Vám poskytneme veškeré potřebné informace a případně prodáme potřebné díly. V našem internetovém obchodě nakoupíte nábytek z masivu dle svého přání za velice přijatelnou cenu. Jelikož se specializujeme právě na německý nábytek z masivu, snažíme se o poskytnutí maximálního výběru. Naleznete u nás nábytek, který vám bude buď zaslán, nebo dopraven naší bezproblémovou dopravou až domů za první uzamykatelné dveře.

Čtěte dále:
Tvorba www stránek - Kvalitní stránky, které jsou vidět - SEO optimalizace
Partneři:
TOPlist