Články o bydlení
Další info
Doporučujeme
Vítejte na našich stránkách o bydlení

Standardy moderních bytů Praha 5 – co by nemělo chybět?

Prodej bytů Praha 5
11.9.2015
Hledáte inspiraci spojenou s vybavením vašeho bytu? Nebo se poohlížíte po bydlení novém, ideálně v rámci současné nabídky různých developerů? Pokud je tomu tak, pojďme se společně podívat na několik hlavních standardů, které by měl mít každý nový a kvalitně zařízený byt. Náš článek vám bude pomůckou, ať už chcete rekonstruovat, nebo bydlení přímo kupovat.

Základem jsou kvalitní obklady a podlahová krytina

To dnes patří mezi nejdůležitější standardy každého bytu. Právě to jsou totiž prvky, na které je kladen nejvyšší důraz jak s ohledem na vzhled, tak samozřejmě s ohledem na celkovou kvalitu. Ideální volbou v oblasti obkladů a dlažeb jsou hlavně známé firmy, jako je Siko, stejně jako například společnost Jika. Obě rozhodně nezklamou jak milovníky dokonalého vzhledu, tak i milovníky prvotřídní kvality.

V souvislosti s podlahou musíme říci, že mezi běžné standardy dnes patří plovoucí podlaha. Je to především její vzhled, kvalita, ale i příznivá cena, co z ní dělá volbu číslo jedna. Ta by měla být součástí celého bytu, mimo chodby a kuchyně. Zde je vzhledem k větší praktičnosti a většímu namáhání dobré vsadit na dlažbu.

Myslete i na dostatek soukromí

To je v každém bytě nesmírně důležité. Jak si ho dopřát? Samozřejmě postačí jediné, a to kvalitní dveře. Dnes patří mezi špičku na našem trhu značka Sapeli, ideálně její modelová řada Elegant. Kvalitní použité dřevo, jedinečný vzhled a zajímavý moderní design. Přidejte k tomu také kvalitní zárubně a bude vám jasné, že dveře nebudou sloužit jenom jako prostředek k soukromí. Budou také dokonalým designovým prvkem.

Naopak vchodové dveře by v tomto směru neměly být spojeny jenom se vzhledem, ale i s kvalitou. Měly by být v první řadě bezpečnostní, aby ztížily případný průnik zlodějům. Stejně tak je ideální protipožární úprava. To však stále neznamená, že by nemohly být v zajímavém dřevěném designu.

Kvalitní vytápění a izolace? To je základ

I když se snažíme vybavit náš interiér co možné nejdokonaleji, stále bychom měli myslet i na praktičnost. S tou souvisí také nutnost kvalitní izolace. I té lze dosáhnout více než jednoduše. Jak na to? Stačí kvalitní okna s izolačním dvojsklem. Dnešní moderní varianty, zvláště potom těch plastových do současných interiérů velmi dobře zapadnou. Ladit ale může také topení, které je napojeno na bytový kotel. Topíte tak vždy podle vašich potřeb a zároveň nemusíte svůj interiér hyzdit nevzhlednou „wafkou“ a jiným řešením.

 Řešeno bylo v této oblasti více než dost a tak jistě i vy máte inspiraci, kterou se můžete řídit. Pokud nechcete hledat, kdo vám tyto standardy nabídne, máme pro vás tip. Zkuste prodej bytů Praha 5, konkrétně v projektu Rezidence Radotín. Právě inspiraci v daných standardech jsme brali z bytů, které jsou v tomto developerském projektu k dispozici. Pozor! Mizí velice rychle.

Čtěte dále:
Tvorba www stránek - Kvalitní stránky, které jsou vidět - SEO optimalizace
Partneři:
TOPlist