Články o bydlení
Další info
Doporučujeme
Vítejte na našich stránkách o bydlení

Univers Tech s.r.o. Kladno

Univers.cz Kladno
28.5.2013
I přesto, že v České republice stále vrcholí finanční krize, existují společnosti, které se navzdory této situaci dále rozrůstají a rozšiřují své prostory. Jednou z nich je rozhodně kladenská společnost Univers Tech, která je známá především pro své předokenní rolety. Cena je jedním z důvodů, proč jsou na trhu tak oblíbené. Společnost funguje již od roku 1990, respektive 2004 a po celou dobu vyrábí kvalitní a levné produkty. Právě díky tomu je o její výrobky zájem a může se dále rozvíjet, což má pozitivní dopad i na obyvatele Kladna a okolí. Tento rozvoj totiž přinese i řadu nových pracovních míst do tohoto regionu.

Rozšiřování začalo koupí vedlejšího pozemku, na kterém aktuálně probíhá demolice objektu, který je na něm postaven. Ten bohužel nevyhovuje aktuálním výrobním požadavkům, a proto musí být stržen. Na jeho místě tak vyroste moderní výrobní hala, která dokáže kapacitu výroby přibližně zdvojnásobit. Stavba této haly se bude moci uskutečnit i díky dotaci z evropských fondů. Právě ta byla poskytnuta oproti příslibu vytvoření nových pracovních míst. V této nové hale se budou pravděpodobně vyrábět garážová vrata. Plzeň je jedno z velkých měst, kam se toto zboží nejčastěji expeduje a je tak potřeba pokrýt poptávku, která momentálně stále vzrůstá. S tím souvisí i nutnost nových skladovacích prostor. Právě garážová vrata od společnosti Univers Tech jsou oblíbená pro své kvalitní zpracování a také velmi přijatelnou cenu. Používají se především u rodinných domů a jejich majitelé se mohou spolehnout na to, že plní veškeré požadavky jak z hlediska bezpečnosti, tak i kvality provedení. Právě bezpečnosti je dosaženo díky dvěma pružinám, které se starají o spouštění vrat. Pokud by tedy jedna z nich praskla, tato druhá pružina celá vrata udrží, a tím odvrátí jejich případný pád.

Univers Tech s.r.o. Kladno

Mimo bezpečnosti je při jejich výrobě dbáno i na energetickou úspornost. Tu zajišťuje nejenom polyuretanová pěna o tloušťce 40mm, ale také unikátní panty, díky kterým vrata perfektně přilnou k otvoru vaší garáže. Jakýkoliv únik tepla je díky tomu vyloučen.

Kromě zmiňovaných garážových vrat a předokenních rolet vyrábí společnost i žaluzie, brány nebo markýzy.  Ty jsou na trhu oblíbené jak u restaurací, tak i u rodinných domů nebo bytů. Jejich samozřejmostí je velice pevná a kvalitní konstrukce z ocelového profilu. Stálost a odolnost barvy zaručuje nejmodernější technologie výroby. Nejoblíbenějším produktem jsou markýzy venkovní výsuvné. Praha byla jedním z prvních měst, kam společnost Univers Tech tento výrobek dodávala. Nyní má odběratele po celé České republice a jejich pozitivní reference jsou skutečnou zárukou kvality. Od doby vzniku se jejich sortiment výrazně navýšil a tak je možné vyjít vstříc všem požadavkům klientů. Naprosté samozřejmostí je jejich ovládání pomocí dálkového ovladače a výkonného motoru. Ten se tak pohodlně postará o kompletní vysunutí a samozřejmě i zasunutí. To je ideální a pohodlné hlavně v případech náhlé změny počasí, kdy je potřeba rychle požadovaný prostor zastřešit. Jako příslušenství si můžete zakoupit i unikátní čidlo, které nepřetržitě hlídá rychlost větru. Pokud přesáhne stanovenou mez, dojde k automatickému svinutí vaší markýzy, aby se případně zabránilo jejímu poškození. Tento systém plně funguje i v případě vaší nepřítomnosti.

Čtěte dále:
Tvorba www stránek - Kvalitní stránky, které jsou vidět - SEO optimalizace
Partneři:
TOPlist