Články o bydlení
Další info
Doporučujeme
Vítejte na našich stránkách o bydlení

Nábytek z palet je rozhodně nový trend architektů

Nábytek z palet fotogalerie
15.5.2014
Návrhy bytových interiérů, ale také zahrad byly vždy úzce spjaty s originalitou, a kombinací zajímavých materiálů. A to se děje i nyní. Velkým hitem je poté nábytek z euro palet, nebo alespoň prvky, které těchto dřevěných výrobků využívají. A to i přesto, že jejich původní účel byl zcela jiný, než je teď.

Paletový nábytek si nachází místo v moderních interiérech

A byli to hlavně mladí bytoví designéři, kteří se rozhodli vydat tímto neobvyklým, ale v posledních letech velmi oblíbeným stylem. Inspirace je v tomto směru téměř nekonečná. A tak základními prvky mnoha interiérů je dřevěný nábytek z palet v podobě sedacích sestav, stolů, postelí, úložných prostorů, ale i různých designových prvků.

Možností, jak může nábytek z palet vypadat, je mnoho

Vždy samozřejmě záleží na konkrétní koncepci daného bytu. Někde se dokonale hodí onen průmyslový a neopracovaný vzhled, jindy je třeba broušení a hladkého nátěru k tomu, aby se z obyčejné palety stal moderní doplněk místnosti. Jejich kombinacemi navíc může vzniknout doslova cokoliv, a to třeba i na vaši terasu, nebo na zahradu. I tam mají palety své místo, a to místo nudného plastového zahradního nábytku.

Zahradní nábytek z palet fotogalerie vám ukáže různé možnosti

A jak již bylo zmíněno, i vy se můžete nechat inspirovat pracemi věhlasných architektů, kteří se vydali právě touto cestou, tedy tímto směrem. Přitom návod, jak vyrobit z palety doslova cokoliv, rozhodně není ničím složitým, a postačí k tomu základní nářadí.

Co pomůže? Nábytek z palet návody jak na to

Díky nim danou realizaci zvládne určitě každý. A co je aktuálně hitem? To jsou rozhodně postele z palet, a to hlavně pro kombinaci originálního vzhledu, vysoké pevnosti, a přitom minimální ceny. Paleta totiž stojí pár desítek korun. A tak nápady a návrhy v tomto směru mohou být doslova neomezené. A různé fotky daných realizací vás přesvědčí o tom, že je to skutečně tak.

Kvalitní výroba nábytku z palet se stala i součástí mnoha truhlářských dílen

A v souvislosti s cestami architektů je také jasné, že vzniklo i několik specializovaných dílen, kde vám požadovaný nábytek přímo vyrobí. Nemusíte tak přemýšlet, jak udělat vyhlédnutou věc, ale lze si ji i objednat. Na druhou stranu příjemný pocit z toho, že jste to zvládli svépomocí, má také něco do sebe.

Inspirujte se. Nábytek z palet fotogalerie vám ukáže, jak na to

Pokud si ale stále neumíte představit, jak by se dala obyčejná paleta využít, a to jak do interiéru, tak i jako venkovní nábytek, podívejte se na fotografie. Rázem uvidíte, že u mnohých realizací by vás ani nenapadlo, že základem je něco tak obyčejného.

Čtěte dále:
Tvorba www stránek - Kvalitní stránky, které jsou vidět - SEO optimalizace
Partneři:
TOPlist