Články o bydlení
Další info
Doporučujeme
Vítejte na našich stránkách o bydlení

Postel z palet – ekonomická možnost, jak si dopřát příjemný spánek

Postele z palet
10.6.2014
Palety rozhodně nemusí být pouze pomůckou k tomu, jak přepravovat rozměrné náklady a zboží. V posledních letech se totiž rozmohl trend, kdy jsou používány k výrobě nábytku, hlavně potom postelí. A to hlavně ze dvou důvodů. Jejich výroba je snadná a rychlá, a hlavně je také velmi ekonomická, a to v porovnání s běžným lůžkem, které si lze nechat vyrobit, nebo ho lze zakoupit.

Hledáte inspiraci? Postele z palet fotogalerie vám ukáže cestu

Pokud o tomto trendu slyšíte poprvé, rozhodně budete stejně jako lidé po celém světě nadšeni. A to nejenom vzhledem, ale hlavně také různými možnostmi, které tak posouvají design bytového nábytku o velký kus kupředu. A to stále mluvíme o postelích z euro palet, které nemusejí přijít na více, než na několik set korun. Často i méně, pokud jsou získány za skutečně minimální kupní ceny, kterých není problém dosáhnout.

Dočtěte se více o nábytku z palet.

Jak spát co nejlevnější? Postel z palet návod pomůže

U většiny hlavně mladých lidí je tím hlavním impulsem ekonomická stránka věci. Dřevěných palet si navíc mohou opatřit dostatek i zdarma, a poté je již stačí spojit do požadovaného tvaru. Poté už stačí základné opracování a povrchové úpravy, a postel je hotová. Návod, jak postavit dané lože, je skutečně snadný. Navíc bez problémů odolá i výraznému zatížení.

Postele z palet si lze nechat také vyrobit

O něco dražším řešením poté může být nechat si danou postel vyrobit na zakázku. Stále je to ale ekonomičtější, než použití masivu, a kvalitnější, než různá nekvalitní lůžka z obchodních domů. Navíc mnohé dílny přesně vědí, jak vyrobit vše podle přání zákazníka.

Přesvědčte se sami, že postel s palet je plnohodnotnou alternativou

A pokud vás nepřesvědčí ani foto daných povedených realizací, jistě se ve vašem okolí najde někdo, kdo tomuto trendu podlehl. A pokud ano, vyzkoušejte si u něho to, že dané postele za to skutečně stojí.

Čtěte dále:
Tvorba www stránek - Kvalitní stránky, které jsou vidět - SEO optimalizace
Partneři:
TOPlist